Wilczynsky Studio

Auto detailing. Oklejanie samochodów (Car wrapping), polerowanie lakieru, powłoki kwarcowe, pranie tapicerki, samochodowe folie ochronne.

Marzysz o tym, aby Twój samochód był traktowany odpowiednio, a efekty pielęgnacji widoczne na długo? Wilczynsky Studio to odpowiednie miejsce dla Twojego pojazdu! Auto Detaling najwyższej jakości, który sprawi, że Twój samochód lub motocykl przeżyje drugą młodość i dostanie zastrzyku nowej energii!

Dbanie o wizerunek Twojego pojazdu to nasze hobby, ponieważ twierdzimy, że zadbany oraz ładny samochód lub motocykl, stanowi odzwierciedlenie wizerunku człowieka. Założyciel Wilczynsky Studio posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pielęgnacji samochodów, a to połączone z wysokiej jakości produktami używanymi w trakcie pracy, sprawia, że wybór miejsca do odświeżenia Twojego samochodu jest prosty!

Wilczynsky Studio zrobi wszystko, aby klient był zadowolony z usług i powracał wielokrotnie obdarzając zaufaniem wykonawce. Oferowane usługi to praktycznie wszystko, co wiążę się z pielęgnacją i ożywieniem samochodu. Począwszy od renowacji lakieru, aplikacji wosków, czy ręcznym myciu premium, kończąc na zabezpieczeniu ceramicznymi powłokami ochronnymi Ceramic Pro.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rakowa 48
Wrocław 51-421 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać