Weekendowa Szkoła Rodzenia Studio Medica

Zajęcia przygotowujące przyszłych rodziców do przyścia na świat nowego członka rodziny. Opieka okołoporodowa.

Narodziny dziecka są dla przyszłej matki i całej rodziny ogromnym wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy jest to pierwsze dziecko. W jaki sposób radzić sobie w trakcie ciąży? Jak przygotować się do porodu? Czy potrafimy zapewnić nowemu członkowi rodziny właściwą opiekę? Jak po porodzie odzyskać dawną formę? Właśnie wyjaśnieniu podobnych wątpliwości i przygotowaniu przyszłych rodziców na przyście naświat dziecka służą zajęcia prowadzone w Szkole Rodzenia Studio Medica.

Prowadzeniem zajęć zajmują się członkowie doświadczonego zespołu specjalistów takich dziedzin, jak położnictwo, dietetyka, neurologia, fizjoterapia. Dla wygody pracujących par zajęcia prowadzone są w weekendy w formie dwóch trwających sześć godzin sesji – sobotniej i niedzielnej. Poruszane są na nich wszelkie problemy wiążące się z ciążą, porodem, połogiem i opieką nad narodzonym dzieckiem. Studio Medica zajmuje się także zapewnianiem opieki po porodzie. To, między innymi, wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, różnorodne kursy, jak kurs chustonoszenia czy masażu Shantala a także zajęcia gimnastyczne dla młodych matek.

Studio Medica Studio Medica jest również salonem fizjoterapeutycznym oferującym pacjentom szeroką gamę zabiegów. Przede wszystkim są to zabiegi wiążące się z terapią różnorodnych zespołów bólowych, jak bóle w obrębie kręgosłupa, bóle przeciążeniowe mięśni i stawów, bóle związane ze zmianami zwyrodnieniowymi. Studio zajmuje się również korygowaniem wad postawy u dzieci i dorosłych. W Studio prowadzona jest także rehabilitacja niemowląt.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inżynierska 49
Wrocław 53-228 Województwo dolnośląskie PL
Get directions