Usługi Budowlane Remigiusz Stachura

Wszechstronne prace remontowe i wykończeniowe. Gładzie maszynowe i malowanie natryskowe.

Usługi Budowlane Remigiusz Stachura to przedsiębiorstwo realizujące liczne usługi remontowe oraz usługi wykończenia pomieszczeń. W zakresie naszych usług znaleźć można między innymi takie prace jak gładzie gipsowe, wykonywanie instalacji elektrycznych bądź układanie płytek. Oprócz tego proponujemy profesjonalną pomoc odnośnie montowania mebli i regałów, montażu podłóg drewnianych i dodatkowo wielu innych usług.

Nasza firma remontowa przeprowadza ponadto całościowe przygotowanie wnętrz pod wynajem firmowy – do tej pory współpracowaliśmy z kilkoma galeriami handlowymi w tym zakresie. Remonty mieszkań wykonujemy w pełni całościowy sposób, zapewniając naszym kontrahentom pełne zadowolenie z przeprowadzonych zleceń. Stachura budownictwo to ponadto innowacyjne usługi związane z aranżowaniem budynków i pomieszczeń.

W posiadaniu mamy doskonałej jakości sprzęt i akcesoria, a podczas realizowanych prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały od najlepszych producentów. Na naszej stronie internetowej rozpowszechniamy liczne, pochlebne rekomendacje i dodatkowo galerię zdjęć, w której odszukać można wykonane przez nas przykładowe prace.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Budziszyńska 84
Wrocław Województwo dolnośląskie PL
Get directions