Tespol Sp. z o.o.

Oscyloskopy cyfrowe Fluke i Tektronix

Tespol to firma działająca we Wrocławiu, która od wielu lat funkcjonuje na rynku, sprzedając aparaturę kontrolno-pomiarową a oprócz tego systemy radiokomunikacji. Kooperacja z najważniejszymi dostawcami, i oczywiście nieustanne poszerzanie rynku i co za tym idzie asortymentu, doprowadziło do tego, że Tespol stał się czołowym, polskim dystrybutorem systemów radiokomunikacji oraz aparatury kontrolnej i pomiarowej. Nasza wspólna i efektywna praca zaowocowała zastosowaniem systemu jakości ISO 9001:2009 a także AQAP2120:2009. Dzięki tego typu rozwiązaniom jesteśmy w stanie być bardziej konkurencyjni i jeszcze bardziej precyzyjni.

Najistotniejszy asortyment w naszej propozycji na pewno tworzą oscyloskopy. Oferujemy bardzo duży zakres ofertowy takiej aparatury, która jest nieodzowna w każdej firmie, zajmującej się elektroniką, elektryką, jak i automatyką. Bogata oferta oscyloskopów obejmuje aparaturę, która sprawdzi się jednocześnie stacjonarnie, jak również jako aparatura przenośna. Jesteśmy dystrybutorem oscyloskopów wiodącego, światowego producenta tego rodzaju sprzętu – marki Tektronix, która sprzedaje sprzęt najlepszej jakości, zapewniający maksymalną dokładność oraz precyzję pomiaru dwóch, różnorodnych wielkości elektrycznych.

Z wyjątkiem propozycji oscyloskopów możemy zaproponować ponadto kompletną gamę sprzętów radiokomunikacji oraz aparatury kontrolno-pomiarowej w tym obszarze.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Klecińska 125
Wrocław 54-413 Województwo dolnośląskie PL
Get directions