Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Wrocław

Klinika Soft Skin Dermaclinic mieści się na terenie Wrocławia. Usługi przeznaczone są głównie dla osób, które chcą zadbać o własną skórę, cerę, urodę oraz zdrowie. Jedną z podstawowych dziedzin, rozwijaną w klinice jest medycyna estetyczna. Zainteresowane osoby mogą zapisać się na liczne zabiegi upiększające oraz poprawiające kondycję ich skóry.

Proponowane są m.in. mezoterapia igłowa, redukcja cellulitu, stosowanie wypełniaczy, czy też botoks. Każda usługa realizowana jest przez doświadczone grono specjalistów, z użyciem nowoczesnego sprzętu. W ofercie firmy Soft Skin Dermaclinic znajduje się również dermatologia. Dermatolodzy zajmą się m.in. usuwaniem blizn i rozstępów, udzielaniem konsultacji, leczeniem brodawek wirusowych, czy też nakłuwaniem skóry. Wszystkie zabiegi są bezbolesne, za to dają stuprocentowo pozytywne efekty.

W dowolnym momencie można się zdecydować na zabiegi z zakresu dermatochirurgii, takie jak chirurgiczne usuwanie wszelkich zmian skórnych. Paniom polecana jest jednak kosmetologia, dzięki której można całkowicie odmienić swój wygląd, poczuć się młodziej i bardziej zmysłowo.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dąbrowskiego 32
Wrocław 50-457 Województwo dolnośląskie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek 11:00 do 19:00 Sobota 9:00 do 14:00