Simply Rent

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Simply Rent to działająca we Wrocławiu wypożyczalnia samochodów. W ofercie są zarówno samochody osobowe, jak i auta dostawcze. Można skorzystać z wynajmu długo oraz krótkoterminowego. Wypożyczalnia dysponuje także specjalną ofertą dla klientów instytucjonalnych. W razie potrzeby, gdy nasz samochód ulegnie wypadkowi, a nie jesteśmy sprawcą, możemy wypożyczyć w Simply Rent samochód zastępczy. Opłatę za takie wypożyczenie pokrywa w całości OC sprawcy wypadku, a wszelkie formalności profesjonalnie załatwią za nas pracownicy wypożyczalni.

Tabor wypożyczalni jest tak dobrany, by spełnić oczekiwania każdego klienta. W zależności od potrzeb można wypożyczyć zarówno mały model do jazdy miejskiej, jak i samochód terenowy czy reprezentacyjną limuzynę. Dostępne są auta średniej wielkości, odpowiednie do wyjazdów służbowych oraz vany na rodzinne wycieczki. Wszystkie dostępne pojazdy to modele znanych marek. Nowe, w doskonałym stanie technicznym, co potwierdza fakt, że wypożyczony w Simply Rent samochód nigdy nie uległ w trakcie wypożyczenia awarii. Jako samochody dostawcze wypożyczalnia oferuje sprawdzone i ładowne Fiaty Ducato.

Wypożyczalnia Simply Rent oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na wrocławskim rynku wypożyczania samochodów. Simply Rent to także najwyższy standard świadczonych usług, a kompetentny i profesjonalny personel służy wsparciem i pomocą każdemu klientowi. System wynajmu jest nad wyraz elastyczny i zapewniający każdemu klientowi indywidualne podejście. Pojazdy są podstawiane i odbierane z dowolnego miejsca. Na terenie Wrocławia jest to usługa bezpłatna. To wygodne rozwiązanie, klient nie musi fatygować się do siedziby firmy. Zwłaszcza dla osób przylatujących do Wrocławia z zagranicy to duża wygoda – wynajęty samochód czeka na klienta na lotnisku.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wilanowska 55
Wrocław 50-001 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać