Servator.pl

Ubezpieczenia, wynajem samochodów zastępczych, likwidacja szkód

Spieszymy się do pracy lub na ważne spotkanie biznesowe, czas jest luksusem, którego nie mamy. Nagle, nieostrożny kierowca jadący obok nas decyduje się na ryzykowny manewr, który kończy się uszkodzeniem naszego samochodu. Czy istnieje szybki sposób który pozwoli nam uniknąć dodatkowego stresu związanego z załatwieniem wszelkich formalności? Kierowcy zamieszkujący województwa: mazowieckie, wielkopolskie, mazurskie oraz łódzkie, mają rozwiązanie na wyciągnięcie ręki. Jest nim firma Servator.pl.

Uzyskanie odszkodowania, zorganizowanie pojazdu zastępczego, odholowanie uszkodzonego auta do serwisu naprawczego, likwidacja szkód. To główne usługi, które świadczy firma Servator.pl. Jej misją jest zapewnienie maksymalnego komfortu kierowcom poszkodowanym w kolizjach drogowych. Firma ceni nasz czas i stawia na pełen profesjonalizm, tak abyśmy nie musieli się dodatkowo martwić konsekwencjami stłuczki. Możemy spokojnie wsiąść do auta zastępczego i wrócić do swoich obowiązków.

Możliwość wynajęcia pojazdu zastępczego jest dużym luksusem. Wielu ubezpieczycieli w ogóle nie informuje swoich klientów o takiej możliwości. Servator.pl bardzo szybko podejmie wszelkie kroki mające na celu jak najszybsze zorganizowanie nam pojazdu zastępczego, tak abyśmy mogli wrócić do codziennych zajęć. Koszty wynajmu pokryje OC sprawcy, a wszelkie formalności załatwi Servator.pl

Warto zastanowić się nad wykupieniem polisy za pośrednictwem firmy. Dzięki współpracy z ponad 20 ubezpieczycielami, Servator.pl jest w stanie zagwarantować nam najlepszą cenę w zamian za ubezpieczenie w pełni dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Co więcej, od tego czasu stajemy się stałym klientem firmy dzięki czemu możemy liczyć na wszelkie przywileje związane z obsługą posprzedażową. Aby umówić się na spotkanie z konsultantem firmy we wskazanym przez nas miejscu, wystarczy jeden telefon.

Korzystną ofertę, firma Servator.pl kieruje również do właścicieli serwisów naprawczych. Coraz większa liczba takich miejsc decyduje się na zakupienie kilku pojazdów w celu wynajmowania swoim klientom zastępczego auta. Jest to jednak bardzo duży koszt i nie każdy zakład mechaniczny może sobie na to pozwolić. Servator.pl może wynajmować pojazdy klientom serwisów naprawczych, a koszty takiej usługi będzie ponosić winowajca kolizji drogowej. To podniesie renomę zakładu i sprawi, że dużo większa liczba klientów zdecyduję się na wybór tego właśnie miejsca. Firma Servator.pl współpracuje z wieloma serwisami i wypożyczalniami samochód w całym kraju.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strażacka 11
Łódź 93-318 województwo łódzkie PL
Get directions
Działamy 24/7