Senator Szafy Na Wymiar Wrocław

Szafy wnękowe, meble do pokoju, łazienki i kuchni, zabudowy na wymiar.

Doskonale rozpoznawana na rynku firma Senator zajmuje się produkcją mebli i systemowych rozwiązań w zakresie różnego rodzaju szaf na wymiar. Jej klientami są zarówno osoby fizyczne, które poszukują do swoich domów odpowiednio dopasowanych mebli, jak i firmy potrzebujące do biura takich produktów jak praktyczne szafy przesuwne, kamuflowane szafy wnękowe czy inne praktyczne rozwiązania pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Historia firmy sięga roku 1993, w którym rozpoczęła ona swoją działalność we Wrocławiu i do dzisiaj prężnie rozwija się wykonując zlecenia dla klientów także z innych miasta i regionów Polski. Bez względu na lokalizację zamawiającego oraz stopień komplikacji zlecenia, wyroby firmy Senator charakteryzują się zawsze najwyższym standardem wykonania przy użyciu najlepszych dostepnych na rynku materiałów.

Poza klasycznymi propozycjami wnętrzarskimi firma zajmują się również wytwarzaniem specjalistycznych bibliotek firmowych, skośnych szaf dopasowanych do poddaszy, szaf przesuwnych świetnie sprawdzających się w wąskich pomieszczeniach oraz innych, indywidualnych projektów meblowych. Oferta marki Senator obejmuje wszystkie meble na zamówienie od podstawowych, przez bardzo wymagające, po specjalistyczne meble hotelowe i biurowe.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poniedziałek - Piątek 10:00 do 20:00 Sobota - Niedziela 10:00 do 16:00 W niedziele niehandlowe nieczynne