Royal Taxi Wrocław

Korporacja taksówkarska we Wrocławiu

Firma taksówkarska Royal Taxi to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą ekspresowo przemieszczać się po terenie całego Wrocławia. Podróż odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze, nie jest droga, a klient szybko dotrze w wyznaczone miejsce.

Przewozy realizują doświadczeni kierowcy, doskonale znający topografię Wrocławia. Usługi taksówkarskie można dla siebie zamawiać za pośrednictwem Internetu, telefonu komórkowego, jak i aplikacji mobilnej. Za jednym razem z przejazdu może skorzystać nawet szóstka pasażerów.

Za zrealizowane usługi pasażerowie mogą zapłacić nie tylko gotówką, ale również kartą płatniczą. Royal Taxi obsługuje przejazdy indywidualne, firmowe, ale też dostarcza osoby na organizowane imprezy okolicznościowe, wesela czy też spotkania towarzyskie. W przypadku większej ilości przejazdów można liczyć na atrakcyjne rabaty. Do dyspozycji pasażerów oddane zostały bardzo komfortowe i dogodnie wyposażone samochody. Auta są klimatyzowane, a kierowcy zawsze służą dobrą radą.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *