Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia angielski

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Jeżeli szukasz odpowiedzialnego i profesjonalnego biura tłumaczeń, to trafiłeś idealnie. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących dobrej jakości tłumaczeń. Właścicielem serwisu jest tłumacz przysięgły języka angielskiego, wykonujący tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz ustne. Punkt tłumaczeń zlokalizowany jest we Wrocławiu, na ulicy Kazimierza Wielkiego.

Strona pozwala na zlecenie wyceny naszego tekstu – wystarczy wypełnić formularz, w którym podajemy swoje dane, wybieramy rodzaj tłumaczenia, a następnie załączamy nasz tekst. Możemy także napisać w treści wiadomości nasze dodatkowe uwagi. Biuro tłumaczeń informuje także o warunkach, na jakie musi zgodzić się zlecający tłumaczenie, co nadaje mu profesjonalizmu i wiarygodności.

Cena za stronę rozliczeniową jest bardzo atrakcyjna – jest to jedynie 35 zł netto. Cena zmienia się w przypadku tłumaczenia specjalnych dokumentów typu akt zgonu lub suplement do dyplomu – jednakże wszystkie informacje zawarte są w cenniku umieszczonym w serwisie.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kazimierza Wielkiego 15
Wrocław 52-129 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać
Poniedziałek - Piątek 9:00 do 16:00