Psycholog dziecięcy Agata Brzezińska

Konsultacje psychologiczne dla dzieci. Terapia ADHD

Gabinet Psychoterapeutyczny dla dzieci prowadzony przez psychologa Agatę Brzezińską to punkt, w jakim jednocześnie opiekunowie, jak i głównie dzieciaki mogą liczyć na profesjonalną pomoc psychologiczną. Wizyta w gabinecie to idealne rozwiązanie dla większości tych osób, które nie radzą sobie z emocjami swego dziecka, jak też tych, którym nie podoba się zachowanie pociechy. Psycholog dziecięcy będzie mógł fachowo wskazać, czy w danym przypadku występują jakiekolwiek zaburzenia i czy wymagane jest specjalistyczne leczenie.

Na przykład leczenie ADHD powinno być wykonywane pod okiem doświadczonego psychologa dziecięcego. Dzięki takiemu leczeniu dziecko może uzyskać wyciszenie, co jest wyjątkowo ważne. Na usługi gabinetu składają się przykładowo takie usługi jak specjalistyczna terapia psychologiczna, terapia metodą EEG albo terapia za pomocą ruchu, oparta na założeniach Weroniki Sherborne. Konsultacja u psychologa polecana jest nie tylko tym pociechom, które wykazują wyraźne problemy wychowawcze, lecz również tym, które są na przykład bardzo uzdolnione, czy też tym, które chcą rozwijać konkretne zdolności.

Wybór właściwego psychologa ma bardzo duże znaczenie dla prowadzenia potencjalnej terapii bądź porady konsultacyjnej. Gabinet psychoterapeuty dziecięcego Agaty Brzezińskiej umiejscowiony jest we Wrocławiu. Na konsultację można zapisać się telefonicznie czy też przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Ceny wizyt indywidualnych bądź prowadzonych w grupach dostępne są na stronie.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poranna 41
Wrocław 53-026 Województwo dolnośląskie PL
Get directions