Polcotex

Produkcja przerobowa i eksport odzieży.

Głównym profilem działalności firmy Polcotex jest produkcja odzieży:

  • damskiej,
  • męskiej,
  • dziecięcej.

Na co jednak warto również zwrócić uwagę to fakt, że firma zajmuje się produkcją odzieży specjalistycznej, co może okazać się przydatne dla przedsiębiorstw:

  • budowlanych,
  • górniczych,
  • medycznych,
  • mechaników samochodowych.

Można długo by wymieniać dla kogo skierowana jest oferta firmy Polcotex, ale na pewno jeśli szukasz producenta odzieży to ich oferta powinna Cię zainteresować.

Co ciekawe, firma obliguje się do tego, że jest w stanie odtworzyć kolekcję odzieży, tworząc podobną do zaproponowanej przez klienta. Dzięki temu w łatwy sposób można stworzyć kolekcję odzieży na wzór upatrzonego kroju. To niewątpliwie duży atut, gdyż nie wszyscy producenci posiadają na tyle wykwalifikowaną kadrę by możliwe było stworzenie projektu od podstaw.

Stworzą projekt

Jak już wspomniano, specjaliści firmy Polcotex.pl są w stanie stworzyć od podstaw projekt odzieży dla klienta, przygotowany według jego specyfikacji, pomysłu. I wcale nie trzeba tu profesjonalnych danych, wystarczy gotowy zamysł jak odzież ma wyglądać, by zespół pracowników przygotował gotowy projekt.

Projekt – i co dalej?

Z tak przygotowanym projektem, firma Polcotex może przystąpić do jego realizacji. Główną część oferty przedsiębiorstwa stanowi bowiem gotowość do realizacji dużych zamówień na produkcję odzież. Jak już wspomniano firma jest w stanie wyprodukować prawie każdy rodzaj odzieży.

Dlaczego warto produkować odzież w Polcotex?

Przede wszystkim dlatego, że oferta firmy to połączenie bardzo wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami. A na czym więcej zależeć może każdemu kto chce produkować odzież? Wysokiej klasy materiały, bardzo dobre projekty i atrakcyjna cena to największe atuty Polcotexu, polskiej firmy, która gwarantuje setkom osób stabilne i uczciwe zatrudnienie.

To właśnie tak konkurencyjna oferta pozwoliła firmie nie tylko otrzymywać zlecenia od rodzimych kontrahentów, ale również zaistnieć na rynku międzynarodowym. Polcotex zajmuje się bowiem eksportem odzieży na rynki zagraniczne, co pokazuje jakim potencjałem (i jakością świadczonych usług) dysponuje Polcotex.

Mam specyficzne wymagania. Czy Polcotex je spełni?

Oczywiście, że tak. Firma jest bardzo elastyczna, a zespół specjalistów może dostosować ofertę i proces produkcji do nawet najbardziej trudnych wymagań klientów. To właśnie dzięki temu firma cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród swoich kontrahentów.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Transportowców 11
Warszawa 02-858 mazowieckie PL
Get directions
Pon. - Pt. 9:00 do 17:00