Modern Hostel – MoHo S Wrocław

Stylowy hostel w centrum Wrocławia

Modern Hostel mieści się na terenie Wrocławia, składają się na niego trzy mniejsze hostele, które noszą nazwy MoHo S, MoHo M oraz MoHo L. Atutem hostelu jest z pewnością to, że jest on bardzo atrakcyjnie urządzony, poza tym znajduje się w ciekawej okolicy. Lokalizacja w Starym Mieście sprawia, że turyści przybyli do Wrocławia mogą liczyć na wiele atrakcji turystycznych w zasięgu swojego wzroku. W pobliżu hostelu znaleźć można takie miejsca jak:

  • Muzeum Archeologiczne,
  • Parafia pw. św. Elżbiety Węgierskiej,
  • Rynek.

Dojazd do hostelu nie jest zbyt skomplikowany. W hostelu króluje ceglana zabudowa, która prezentuje się bardzo estetycznie, do tego związana jest z historią i dawnymi czasami, co może ucieszyć zwłaszcza nieco starsze osoby.

Proponowane noclegi

MoHo S to propozycja kilku wariantów noclegowych:

  • opcja nr 1 (sześć miejsc noclegowych, zdecydować można się zarówno na łóżka pojedyncze, ale też na podwójne. Do dyspozycji gości oddana została bardzo stylowa i piękna łazienka. Poza tym można liczyć na krzesła, stoliki, czy też dużą szafę, dzięki czemu nie będzie problemów z przechowywaniem swojej garderoby. Cena w tym przypadku waha się od 130 złotych za dobę),
  • opcja nr 2 (pięć miejsc noclegowych, jest tutaj kanapa, łóżka podwójne, ale można je też wymienić na pojedyncze. W pokoju znajduje się pełne wyposażenie, a więc stolik, duża szafa i krzesła, dzięki czemu będzie można skutecznie wypoczywać. Cena zaczyna się również od 130 złotych za dobę),
  • opcja nr 3 (sześć miejsc noclegowych, dwa łóżka dla dwóch osób oraz dwuosobowa kanapa, więc wyposażenie jest naprawdę zadowalające. Dodatkowo można skorzystać z pięknie zaaranżowanej kuchni i stylowej łazienki. Oczywiście znajdują się tutaj też wszystkie potrzebne meble. Cena zaczyna się od 140 złotych za dobę).

Modern Hostel umożliwia zameldowanie się w godzinach 14-22, natomiast wymeldować można się do godziny 11. MoHo S na całym swoim terenie posiada internet WiFi dla osób, które potrzebują mieć stały dostęp do Internetu. Wliczony jest on w cenę pobytu. Modern Hostel umożliwia także korzystanie z kuchni oraz ekspresu do kawy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sikorskiego 11
Wrocław 50-001 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać