Modern Hostel – MoHo M Wrocław

Klimatyczny nocleg na wrocławskim Nadodrzu

Będąc w dalekiej podróży, rzeczą niezbędną jest znalezienie i zarezerwowanie odpowiedniego miejsca noclegowego. Dla osób będących w okolicach Wrocławia, swoje usługi oferuje nowoczesny Modern Hostel Moho M, znajdujący się przy placu św. Macieja 11/1B, w którym znajdziemy zadbane pokoje w korzystnych cenach, a ponadto bardzo blisko przepięknego wrocławskiego rynku,

Pokoje

W hostelu znajdziemy różne warianty pokoi: pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim, pokój czteroosobowy, posiadający dwa łózka jednoosobowe oraz dwuosobowe łóżko na antresoli. Jego ściany zostały wykonane z cegły, nadając mu niepowtarzalnego klimatu. Do dyspozycji gości jest także apartament, mieszczący 6 osób. Znajduje się w nim łóżko małżeńskie, dwa łóżka jednoosobowe oraz rozkładana dwuosobowa sofa. Apartament jest w pełni wyposażony, posiada kuchnię oraz łazienkę. Znajduje się on na trzech poziomach, co daje ogromną swobodę oraz przestrzeń. Przy takim rozmieszczeniu każdy z pewnością znajdzie kąt dla siebie. Goście mogą wybrać także apartament typu komfort, który od zwykłego różni się tym, że posiada osobne wejście. Jest przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Oczywiście każdy z pokoi posiada własną łazienkę.

Pokoje Modern Hostelu Moho M zostały designersko urządzone, z ogromną starannością o każdy detal, nadający charakteru ich wnętrzu. Wszystko jest nowoczesne, zadbane oraz doskonale dopasowane. W wystroju postawiono na mocne, kontrastowe dodatki, które niewątpliwie ożywiają każde z pomieszczeń. Pokoje są także dobrze doświetlone oraz jasne, przez co przyjemnie spędza się w nich czas.

Lokalizacja i atrakcje turystyczne

Jak zostało wcześniej wspomniane, Modern Hostel Moho M ma bardzo dogodną lokalizację, bo od rynku, znajdującego się po drugiej stronie Odry dzieli go zaledwie 15 minut piechotą.  W pobliżu jest także Wyspa Bielarska, która sąsiaduje ze słynną Wyspą Słodową. Są to idealne miejsca rekreacyjne oraz spacerowe dla całej rodziny. W okolicy znajdują się także liczne parki oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

1 review

  1. MoHo - rewelacyjny hostel !!!

    Hostel rewelacja!!! Piękny wystrój. Dziękujemy za cudowny weekend we Wrocławiu!

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

plac Świętego Macieja 11
Wrocław 48-300 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać