Media Click

#MIERZWYSOKO

Doświadczenie i wiedza.  Technologia i ludzie.

Jesteśmy drużyną, która walczy o sukces innych firm. Wiemy, jak ważne jest wypromowanie własnej marki w Internecie poprzez dobrą stronę internetową. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, uwzględniając wszystko to, co mogło przyczynić się realizacji ich wyznaczonych celów. To, co jest naszym największym atutem, to wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy doskonale wiedzą, co obecnie jest pożądane w branży e-commerce. Naszą misją jest tworzenie najlepszych stron internetowych, które będą odzwierciedlać charakteru danej marki. Nie liczymy ilości zrealizowanych projektów, a ilości zadowolonych klientów.

Mikom łączy w sobie profesjonalizm, pasję i zaangażowanie we wszystkie powierzone nam zadania. Całkowicie oddajemy się naszej pracy, poświęcamy godziny na realizacje naszych projektów. Cenimy sobie dialog z naszymi klientami, którzy najlepiej wiedzą, czego potrzeba ich firmie. Oferujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron internetowych, również dedykowanych oraz wtyczek i aplikacji pod WordPress. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i na bieżąco śledzimy wszystko to, co pojawia się w obrębie tego systemu. Tak samo, jak zmieniają się wymagania społeczeństwa, tak samo my zmieniamy się dla Ciebie. Realizujemy zlecenia nie tylko w oparciu o pomysły naszych zleceniodawców, ale również o własne. Współpraca z nami opiera się na dwóch filarach: słuchamy głosu klienta i przedstawiamy własną wizję, dzięki czemu powstaje naprawdę solidny projekt.

Nasza firma to zespół ludzi z doświadczeniem, którzy nie boją się wyzwań i chętnie podejmują się każdego zadania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, których nie da się się wykonać. Dokładamy wszelkich starań, aby nawet najbardziej wymagający klient był zadowolony z naszych usług. Nasza kreatywność widoczna jest w projektach graficznych stron www, a umiejętności i innowacyjność we wtyczkach pod WordPress. Mamy wszystko to, co potrzebne jest dzisiaj specjalistom w dziedzinie programowania i projektowania- umiejętności, wiedzę, pasję i chęć nieustannego rozwoju.

Od samego początku istnienia specjalnością Agencji Media Click jest marketing w wyszukiwarkach internetowych. Wąska specjalizacja jest gwarantem wysokiej jakości obsługi, która przekłada się na ponadprzeciętną efektywność.

3 reviews

  1. Rzetelna współpraca z profesjonalistami

    Bardzo dziękuję za stronę internetową, panowie wiedzą co robią, znają się na rzeczy i przede wszystkim mają wyczucie stylu. Wszystkie strony obecnie robione są na „jedno kopyto” i tutaj również zostałam mile zaskoczona. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i zawsze będę polecać takich przedsiębiorców.

  2. Zecydowanie polecam!

    Od 2010 roku korzystamy z usług firmy Media Click (wcześniej Werel Consulting) w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron. Bardzo cenimy sobie zaangażowanie firmy i sumienność w wykonywaniu zleconych prac. Dziękuję i polecam Jarosław Majkowicz.

  3. I recommend that service.

    Professional service and high positions in a short period of time. I recommend giving your company to these guys hands.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *