Meble Drzazga Meble na wymiar

Meble na wymiar. Szafy wnękowe, garderoby zabudowy. Fronty i blaty kuchenne.

Meble Drzazga to najlepsza firma, gdzie możecie zamówić meble dla swojego domu. Z naszych usług mogą korzystać osoby mieszkające zarówno w blokach, jak również w domach jednorodzinnych. Już od ponad trzydziestu lat istniejemy na rynku i możemy pochwalić się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Na bieżąco obserwujemy trendy zmieniające się na rynku wnętrzarskim i doskonale wiemy, jak projektować nasze meble nowoczesne, aby trafiały w Wasz gust. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów i mamy nadzieje, że i Wy dołączycie do ich grona.

Warto zamówić meble na wymiar do swojego domu, ponieważ macie pewność, że wszystko będzie wykonane bardzo solidnie i fachowo. Naszą domeną nie jest masowa produkcja, dzięki czemu możemy bardziej przyłożyć się do mebli, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Proponujemy Wam szafy na wymiar oraz garderoby, na które sami osobiście najpierw dokładnie wymierzymy. Wy nie będziecie musieli się niczym martwić. Razem uzgodnimy tylko wygląd mebli, które dla Was będziemy tworzyć, abyście byli z nich jak najbardziej zadowoleni.

Po wykonaniu odpowiednich pomiarów przystąpimy do produkcji z najlepszej jakości materiałów. Produkując meble do kuchni, czy też meble pokojowe damy Wam do wyboru fronty meblowe, których mamy naprawdę bardzo dużo. Dodatkowo, już po wyprodukowaniu mebli, zapewnimy Wam ich montaż w Waszych domach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to zapewnimy Wam również możliwość przeróbek instalacji gazowej, wodnej i elektrycznej, abyście sami nie musieli się tym kłopotać.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmelkowa 66
Wrocław 52-427 Województwo dolnośląskie PL
Get directions