Maskowy Bal – Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

Stroje i kostiumy karnawałowe. Przebrania na Halloween

Imprezy karnawałowe często wiążą się z przebieraniem się w różnego typu kostiumy. Są to imprezy na tyle różnorodne i okazyjne, że nie warto z ich powodu kupować dedykowanych strojów. Najlepszym rozwiązaniem przy takiej okazji jest wypożyczenie potrzebnego nam stroju. Taką możliwość daje wypożyczalnia strojów Maskowy Bal, która zdecydowanie stawia na nietuzinkowość
nieszablonowość jak i również pełen profesjonalizm.

Oferowane stroje

Wśród strojów dostępnych w wypożyczalni Maskowy Bal odnajdziemy zarazem przebrania dla dorosłych, jak również i dla tych najmłodszych. Są to kostiumy tematyczne jak również specjalne eleganckie kostiumy dopasowane do bardzo różnych gustów estetycznych. Znalezienie perfekcyjnego kostiumu w żadnej innej wypożyczalni nie będzie tak proste i przyjemne.

Z szerokim wyborem wypożyczalnia strojów

Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal umożliwia pożyczanie kostiumu na doby. Przy pożyczaniu na parę dób, dni wolne (sobota i niedziela) nie są liczone. Co bardzo ważne wypożyczalnia nie liczy sobie kaucji za przebrania, bez względu na cenę ich wypożyczenia. Ceny wypożyczenia zaczynają się od dwudziestu złotych i na ogół kończą się na 80zł (poza przebraniami z kolekcji DELUXE, których ceny wahają się od 100PLN do 200PLN).
Dopasowane wedle własnego gustu stroje karnawałowe stanowią fantastyczne dopełnienie każdego balu. Pozwalają na fantazyjne przeżycie imprezy jak i stworzenie wspaniałych wspomnień. Dzięki wypożyczalni Bal Maskowy możemy wyglądać elegancko lub zabawnie, czy upodobnić się do znanych gwiazd i celebrytów.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ludwika Solskiego 1
Wrocław Województwo dolnośląskie PL
Get directions