Liquid Technologies – Środki do czyszczenia wentylacji

Płyny, środki i preparaty do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji.

Każdy posiadacz klimatyzacji, domowej, jak i samochodowej wie, że od czasu do czasu wymaga ona gruntownego wyczyszczenia. Decydując się na taką czynność, warto zadbać o użycie dobrze dobranego płynu do czyszczenia klimatyzacji, który nie tylko wyczyści i odkazi wymienniki, ale również usunie rdzę i inne zanieczyszczenia (np. tłuszcze), co poprawi działanie urządzenia i przedłuży jego żywotność.

Na polskim rynku produkcją specjalistycznych płynów i środków do czyszczenia wentylacji zajmuje się m.in. firma Liquid Technologies, w której ofercie znajdziemy 4 dedykowane płyny, które możemy wykorzystać w zależności od tego, na jakie czynniki narażona jest nasza instalacja.

Najbardziej uniwersalny środek do czyszczenia wentylacji HVACUniversal jest wielozadaniowym płynem, który sprawdzi się przy regularnym czyszczeniu np. domowego klimatyzatora. HVACExternal Basic z kolei przeznaczony jest głównie do jednostek zewnętrznych, przy okazji usuwając rdzę. Bardziej specjalistyczny jest środek HVACExternal Alkali jest przeznaczony do oczyszczania instalacji z tłuszczy, np. w placówkach gastronomicznych, a HVACExternal Strong nie tylko najmocniej czyści, ale też rozjaśnia i wybiela elementy układu.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chełmońskiego 12
Wrocław 52-443 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać