Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria notarialna Wrocław

Kancelaria notarialna znajdująca się we Wrocławiu świadczy profesjonalne usługi notarialne. Najczęściej wszelkie czynności załatwiane są w siedzibie kancelarii. Istnieje jednak możliwość wykonania ich w innym miejscu. Notariusz zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych, doręczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów czy też sporządzaniem protestów weksli i czeków.

W razie potrzeby kancelaria notarialna przyjmuje na przechowanie różnorodne dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Notariusz świadczy swoje usługi w sposób niezwykle rzetelny, w trosce o interesy poszczególnych klientów. Z usług mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i mniejsze firmy i duże przedsiębiorstwa.

Klienci mogą zdecydować się również na sporządzanie wypisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów. Notariusz na żądanie strony może także sporządzić projekty aktów oraz różnych oświadczeń. Kancelaria notarialna działa na jasnych zasadach, wyjaśniając klientom wszelkie nieścisłości, działając na co dzień w obrębie obowiązujących przepisów.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *