Helemejko Centrum Medyczne

Wrocławski gabinet okulistyczny specjalizujący się w leczeniu zespołu suchego oka.

Masz problemy ze wzrokiem? Potrzebujesz specjalistów, którzy zajmują leczeniem różnych chorób oczu? Jeśli tak to zapraszamy serdecznie do naszej kliniki z Wrocławia. Nasze centrum medyczne powstało w 2016 roku i od tego czasu cały czas poszerzamy swoje możliwości. Specjalnością naszego centrum medycznego jest leczenie zespołu suchego oka.

Dla nas ważne jest świadczenie profesjonalnych usług dostosowanych do każdego pacjenta. Dbamy o zapewnienie komfortu i miłą atmosferę oraz profesjonalne wykonanie leczenie zespołu suchego oka. Do leczenia tej przypadłości posiadamy nowoczesne urządzenie Rexon-Eye. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem tego urządzenia można rozwiązać problemy związane z funkcjami gruczołów Meiboma.

Dzięki zastosowaniu posiadanego przez nas urządzenia metoda realizacji tego zadania jest bezpieczna, nieinwazyjna oraz zapewniająca najciekawsze efekty. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia możliwości naszego gabinetu, który pozwala na rozwiązanie wszelkich problemów dotyczących chorób oczu.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poniedziałek, Środa 15:00 do 20:00