Gabinet Psychologiczny Proterapeutica

Poradnia psychologiczna i psychiatryczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W Proterapeutica – gabinecie psychologa i psychoterapeuty przyjmowane są maluchy, młodzież i rzecz jasna osoby dorosłe. Usługi świadczone są w formie odpłatnej. W poradni oferowane są zarazem konsultacje, jak również terapie, w tym terapie dla związków. Poza tym pacjenci mogą skorzystać z solidnej diagnozy psychologicznej. W poradni przyjmowane są dzieci – pomoc oferuje psycholog a także psychoterapeuta. W gabinetach dopracowano najmniejszy szczegół, przygotowując je pod przyjęcie najmłodszych pacjentów, którzy czują się w poardni świetnie.

Proterapeutica to ponadto pomoc logopedyczna dla maluszków, młodzieży i dodatkowo osób pełnoletnich. Co więcej, w gabinecie świadczona jest pomoc dla pociech z dysortografią czy mutyzmem wybiórczym. Istnieje możliwość zaproponowania zajęć wyrównawczych dla pociech. Niezależnie od typu wybranej pomocy, istnieje ewentualność skorzystania z wizyty prywatnej w domu pacjenta. Jest to wyjście zalecane osobom i najmłodszym pacjentom, którzy jednym słowem bardziej komfortowo czują się w znanych warunkach, w zaciszu własnego domu. Proterapeutica to wysoka jakość realizowanych usług terapeutycznych.

Gabinet proponuje ponadto rozwiązania współczesne – pomoc poprzez Skype, dla osób, które chociażby mieszkają poza polską. Proterapeutica to miejsce, w jakim każdy człowiek będzie mógł otrzymać wysokiej jakości pomoc, niezależnie od tego, na jakie zaburzenie cierpi – leczenie dotyczy zaburzeń takich jak uzależnienia, nerwice, fobie i sporo innych. Pomoc świadczona jest również ludziom, którzy jednym słowem nie umieją poradzić sobie z osobistymi problemami.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pochyła 21
Wrocław 53-512 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać