Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

Drukarnia wielkoformatowa. Kasetony reklamowe podświetlane, wielkoformatowy druk fototapet, plakatów i bilbordów, siatki i banery reklamowe, folie z nadrukiem i systemy wystawiennicze.

Obszarem działalności Digital Center jest reklama wizualna. Digital Center zajmuje się nie tylko drukiem wielkoformatowych materiałów reklamowych Oferje także kompleksową usługę, od przygotowania projektu po zamontowanie gotowej reklamy.

Oferta obejmuje wykonanie banerów i siatek reklamowych, reklam świetlnych, kasetonów reklamowych i liter przestrzennych, plakatów i bilbordów, folii samoprzylepnych z grafikami reklamowymi, systemów wystawienniczych. Digital Center zajmuje się także umieszczaniem na samochodach folii reklamowych. Materiały reklamowe to podstawa oferty, ale w opropozycji Digital Center znaleźć można także fototapety z dowolną, wybraną przez klienta grafiką.

Digital Center posiada najnowocześniejszy sprzęt do druku wielkoformatowego, zapewniający niespotykaną szybkość druku przy utrzymaniu najwyższej rozdzielczości wydruku. Przykładowo, przy drukowaniu ploterem mimaki JV33 osiągana jest rozdzielczość do 1440 dpi. Wykorzystywane przez Digital Center technologie druku zapewniają nie tylko fotograficzną dokładność, ale także głębię barw i płynne przejścia tonalne. Stosowane w druku materiały zapewniają pięcioletnią trwałość wydruku.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rybnicka 64
Wrocław 52-016 Województwo dolnośląskie PL
Get directions