DealMax – Czyszczenie kostki brukowej

Usługi porządkowe. Sprzątanie specjalistyczne

Firma Dealmax od lat zajmuje się usługami porządkowymi na najwyższym poziomie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, środkom czyszczącym najwyższej jakości i kompleksowemu podejściu do klienta jest ona liderem na rynku. Firma zapewnia fachowe doczyszczanie każdego rodzaju powierzchni.

Firma sprzątająca Dealmax świadczy swoje usługi w obiektach przemysłowych, hotelach, motelach, pensjonatach, instytucjach publicznych i prywatnych rezydencjach. Dodatkowo możliwe jest sprzątanie specjalistyczne po pożarach, remontach, usuwanie graffiti, mycie okien na wysokościach czy innych powierzchniach położonych w trudno dostępnych miejscach np. dachy.

Jedną z usług proponowanych przez firmę DealMax jest profesjonalne czyszczenie kostki brukowej. Jest to bardzo popularny materiał, który wykorzystuje się do budowy tarasów, podjazdów i chodników. Jednak ciężko utrzymać ją w czystości w uwagi na szczeliny i wszelkie czynniki atmosferyczne. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. W usługach firmy znajduje się kompleksowe czyszczenie kostki brukowej, począwszy od usuwania chwastów, poprzez czyszczenie ciśnieniowe i chemiczne.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

aleja Wiązowa 66
Wrocław 53-127 Województwo dolnośląskie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek 9:00 do 17:00