Contour Studio – Depilacja laserowa

Depilacja laserowa. Epilacja

Gabinet Kosmetologii estetycznej Contour Studio oferuje Państwu zabieg depilacji laserowej z wykorzystaniem najnowocześniejszego i bezpiecznego sprzętu. Laser diodowy Epildream One pozwala na szybką, skuteczną i bezbolesną depilację dużych obszarów ciała. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby skóra stała się gładka jak nigdy dotąd. Contour Studio zapewnia bezbolesny zabieg z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Laser nie pozostawia żadnych śladów, mikrouszkodzeń, czy blizn. Głowica lasera znajduje się w ciągłym ruchu, dzięki czemu pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło i nie jest narażony na ból, jak w przypadku laserów punktowych. Laser Epildream One przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, a zabiegi wykonywane są bez względu na porę roku. Istnieje możliwość depilacji różnych partii ciała, również takich jak twarz, plecy, pośladki, tors, szyja czy miejsca intymne.

Dla jak najlepszego efektu standardowo należy wykonać 6 zabiegów na przestrzeni 6 tygodni, jednak wszystko zależy od danego pacjenta, jego karnacji oraz koloru włosów. Z tego względu ilość zabiegów najlepiej ustalić indywidualnie według potrzeb. Gabinet Kosmetologii estetycznej Contour Studio mieści się we Wrocławiu, oferuje eleganckie i przyjemne wnętrza oraz zabiegi na najwyższym poziomie.

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legnicka 55
Wrocław 54-203 Województwo dolnośląskie PL
Jak dojechać
Poniedziałek - Piątek 9:00 do 20:00 Sobota 9:00 do 15:00