Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kompleksowa rehabilitacja schorzeń i urazów. Fizjoterapia i fizykoterapia.

Bardzo dużo osób szuka odpowiedniego Centrum Rehabilitacji. Dlaczego warto postawić na współpracę właśnie z nami? Z minimum kilku względów. Przede wszystkim jesteśmy zespołem specjalistów. Mamy bardzo dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Nie brakuje nam doświadczenia oraz odpowiedniego podejścia do potrzeb naszych pacjentów. Korzystamy w swojej codziennej praktyce z bardzo nowoczesnego sprzętu.

Nasza oferta jest nie tylko profesjonalna, ale także urozmaicona. Co wykonujemy? To na przykład terapia manualna. Często stosowana jest także fizjoterapia, suche igłowanie, zabiegi przy pomocy fali uderzeniowej lub fali uderzeniowej skupionej. Co jeszcze oferujemy dla swoich pacjentów? To również zabiegi przy pomocy lasera wysokoenergetycznego, krioterapię, taping, terapię przeciwobrzękową itp.

Chcielibyśmy zauważyć, że wszystkie czynności są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów. Oczywiście, każdy zabieg jest poprzedzony dokładną diagnozą. Tak, aby metoda leczenia była perfekcyjnie dopasowana do objawów danego pacjenta. U nas można liczyć na profesjonalne podejście na każdej możliwej płaszczyźnie.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00 Sobota: 09:00-14:00