Biuro Tłumaczeń Sellecta

Język niemiecki. Tłumaczenia przysięgłe

Potrzebując tłumaczenia dokumentów o dużej wadze, zwykle prosimy o pomoc najbliższe biuro tłumaczeń. Z żalem trzeba stwierdzić, żę wielokrotnie zdarza się, że nie tylko nie jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonanej przekładu, ale dodatkowo wymagana opłata i czas wykonania zbytnio nas niezadawalają. Gdy kiedykolwiek będziemy potrzebowali fachowego przekładu, musimy zrezygnować z usług przypadkowego tłumacza, a koniecznie zwrócić się do doświadczonego biura tłumaczeń Sellecta. Przez ponad dziesięć lat funkcjonowania firmy, udało się jej zdobyć mocną markę i wysoką pozycję w na rynku. To zasługa głównie doświadczonej kadry, złożonej wyłącznie z tłumaczy o maksymalnie wysokich kwalifikacjach. Specjalnością biura tłumaczeń Sellecta jest język niemiecki.

W ofercie Sellecty są przekłady techniczne, tekstów biznesowych i dokumentów, oraz uwierzytelnione, a także przeprowadzane ustnie, konsekutywnie jak i symultanicznie. Usługi w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych to jeden z priorytetów Sellecty. Dysponujący uprawnieniami do świadczenia takich usług tłumacz przysięgły poddaje tłumaczeniu akta, dokumenty sądowe, urzędowe czy finansowe z wyjątkową dbałością. Zajęcie to wymaga od tłumacza ogromnego doświadczenia. Jakikolwiek z przełożonych przez niego dokumentów musi zostać odpowiednio podpisany i opieczętowany. Tylko w ten sposób nabiera mocy prawnej.

Tłumaczenia techniczne wymagają również wysokich umiejętności translatorskich. Niezmiernie trudne słownictwo występujące w instrukcjach obsługi, specyfikacjach maszyn, specyfikacjach technicznych może okazać się nieco kłopotliwe, ale doświadczeni tłumacze firmy znakomicie poradzą sobie nawet z takimi zadaniami. Od poprawności wykonanego przez nich przekładu zależy zrozumiałość przetłumaczonego pisma. Biuro Sellecta ma na swoim koncie owocną współpracę z rodzimymi, a także zagranicznymi klientami. Już tysiące rzetelnie wykonanych, na profesjonalnym poziomie przekładów, bez przerwy podnoszony poziom świadczonych usług pozwalają na zdobywanie zaufania coraz większej ilości zadowolonych klientów.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powstańców Śląskich 114
Wrocław 53-332 Województwo dolnośląskie PL
Get directions