Auto-Master

Kompleksowe naprawy powypadkowe nadwozi pojazdów

Gdy Twój samochód ucierpiał w wypadku, jak najszybciej starasz się zadbać o to, aby wrócił do stanu przed wypadkiem. Szukasz wtedy fachowcy, który profesjonalnie przyłoży się do pracy i sprawi, że po wypadku nie będzie ani śladu. To wszystko gwarantuje Auto-Master!

Firmą tą kieruje blacharz-lakiernik z 40-letnim doświadczeniem, czyli czymś kompletnie niespotykanym na rynku, gdyż ta liczba już sama w sobie robi wrażenie. Można się więc spodziewać wysokiej jakości usług, oraz szybkiego wykonania zlecenia.

Jak najbardziej trafne spostrzeżenie, a dodać można nawet, że jest to najwyższa jakość usług  tego typu, a nie tylko jeden pracownik posiada bogate doświadczenie. Wszyscy pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają kompetencje wysokiej klasy, a praca dla nich to przyjemność.

Firma oferuje bezgotówkowe rozliczenie szkód, po wystawieniu upoważnienia reprezentuje klienta w kontaktach z ubezpieczycielem. Wszystkie naprawy wykonywane są zgodnie ze standartem producenta samochodu, z użyciem jedynie oryginalnych części. Na czas naprawy firma zapewnia klientowi samochód zastępczy. Auto-Master zajmuje się także wyceną wartości szkód w systemie AUDATEX.

Wszystko to potęguje sprzęt najwyższej jakości, tak, aby Twój samochód odzyskał wygląd sprzed wypadku, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Można więc rzec, że jeśli chodzi o naprawę samochodów powypadkowych – Auto-Master to zdecydowanie najlepsza propozycja na naszym rynku!

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Niedźwiedzia 11
Wrocław 54-232 Województwo dolnośląskie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek 8:00 do 16:30