Arti-Bau Sp. z o.o.

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych

Artibau CDE to cyfrowa drukarnia etykiet, która proponuje klientom etykiety cyfrowe pełnokolorowe, wielowarstwowe, uszlachetnione oraz te z drukiem od strony kleju. Firma stawia na wysoką jakość realizowanych usług. Zamawiać etykiety mogą zarówno klienci indywidualni, jak i mniejsze oraz większe firmy.

Istnieje też możliwość zamawiania etykiet personalizowanych w przeróżnych rozmiarach. Klient może też zdecydować się na dodrukowanie informacji na istniejących już elementach. Poza tym można składać zamówienia hurtowe, ale też okazjonalne. Firma wykorzystuje w swojej ofercie atrament UV. To sprawia, że powstałe produkty są bardzo wytrzymałe i spełniają wymagania klientów.

Etykiety proponowane klientom są odporne na wszelkie szkodliwe warunki atmosferyczne. Można mieć też pewność, że będą one odporne na czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Na sam początek współpracy można wybrać wydruki próbne, aby ocenić możliwości firmy, a dopiero potem można składać większe zamówienia, które będą dopasowane do każdego klienta z osobna.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brzozowa 8
Ślęza 55-040 Województwo dolnośląskie PL
Get directions