Tespol Sp. z o.o.

Dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów radiokomunikacyjnych

Tespol jest firmą oferującą produkty z branży technologii i systemów pomiarowych, łączności i nadajników RTV. Działa na rynku od ponad 25 lat i jest autoryzowanym dystrybutorem produktów producentów takich jak Spectracom, Fluke, Dewetron i wielu innych. Oferowane przez firmę multimetry umożliwiają natychmiastową lokalizację problemów w instalacjach elektrycznych.

Możliwe jest także monitorowanie w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona. Oscyloskopy oferowane przez Tespol pozwalają na monitorowanie anomalii i stale zmieniających się sygnałów. Są znane z wielokrotnie nagradzanego interfejsu przyjaznego użytkownikowi. Firma wielokrotnie współpracowała z sektorem wojskowym, a pracownicy odpowiadający za kontakt z nim posiadają poświadczenia bezpieczeństwa klasy poufne i tajne.

Tespol posiada także nadaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji koncesję na obrót towarami o zastosowaniu militarnym. Klienci mogą liczyć na pełną obsługę techniczną, serwis i szkolenia z wdrażanych rozwiązań.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *