Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Sprzęt, obuwie ortopedyczne, protezy kończyn

Masz żylaki? Potrzebujesz buty ortopedyczne, czy też gorset? To i wiele więcej znajdziesz w ofercie naszego sklepu medycznego. Nie zwlekaj my mamy najlepszą na rynku ofertę artykułów medycznych, dzięki którym będziesz odpowiednio zapatrzony w te niezbędne rzeczy. Nasza oferta jest pełna i zawiera wszystko to, co powinno być w ofercie sklepu medycznego.

Razem poradzimy sobie z każdym urazem. Dzięki nam szybko powrócisz do pełnej sprawności. Twój sprzęt jest zbyt drogi? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, możesz skorzystać z dofinansowania NFZ. Pomożemy Ci właśnie wtedy, kiedy będzie Ci to najbardziej potrzebne. A może chciałbyś wypożyczyć jakiś sprzęt i nie wiesz skąd?

Doskonale się składa, my to dla Ciebie mamy. Mamy szeroką ofertę sprzętu, który będziesz mógł wypożyczyć za niską cenę. Dla nas zawsze najważniejszy jest pacjent i to aby był on w pełni usatysfakcjonowany z naszej oferty. W naszym sklepie znajdziesz wszystko to, co może Ci być potrzebne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji cały czas.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poniedziałek - Piątek 9:00 do 17:00