Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie niemieckim i transgraniacznym.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg jest firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych, zarówno w języku polskim, jak i niemieckim. Na co dzień jej prawnicy reprezentują swoich klientów przed sądami, udzielają porad prawnych, wystawiają niezbędne do różnych działań gospodarczych i cywilnych opinie prawne oraz świadczą bieżące doradztwo w ramach stałej współpracy.

Prawnicy zajmują się obsługą klientów indywidualnych i biznesowych, elastycznie podchodząc do ich potrzeb i oferując profesjonalne wsparcie prawne przy atrakcyjnej cenie. Doświadczenie kancelarii Stangenberg i głęboka znajomość polskiego prawa, są dla jej klientów gwarancją wysokiej jakości usług i pewnością, że każda rozpatrywana przez nią sprawa, będzie gruntownie przeanalizowana, poddana skrupulatnej ocenie i rozwiązana w najbardziej optymalny sposób.

Kancelaria wyróżnia się dużą etyką zawodową, dba o dobrą i przyjazną atmosferę współpracy i stawia na pełną transparentność w relacjach z klientami.