Firma Sprzątająca ABC-Service

Sprzątanie i utrzymanie czystości, konserwacja terenów zielonych, przewóz gabarytów oraz ochrona mienia i osób.

ABC Service z siedzibą we Wrocławiu dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży sprzątającej. Działa na terenie południowo-zachodniej Polski. Obsługuje klientów indywidualnych, firmowych, instytucje użyteczności publicznej, wspólnoty mieszkaniowe i nie tylko. Chociaż specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu i zarządzaniu czystością, świadczy też usługi w innych obszarach.

Zajmuje się ochroną osób i mienia. W tym zakresie oferuje między innymi monitoring obiektów, konwojowanie przewozu pieniędzy czy montaż systemów alarmowych. Transport gabarytów i pielęgnacja zieleni to kolejne obszary działania firmy. ABC Service projektuje tereny zielone, kosi trawę, wycina drzewa i wykonuje inne prace związane z opieką nad parkami czy rabatami kwiatowymi.

Zakres usług obejmuje ponadto sprzedaż profesjonalnych środków czyszczących i sprzętu do sprzątania. Oprócz standardowych prac porządkowych, mających na celu utrzymanie czystości w biurach czy na klatkach schodowych, firma oferuje sprzątanie specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *