Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Diagnostyka i leczenie chorób serca. Konsultacje kardiologiczne.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca oferuje usługi dla osób, które zmagają się z wszelkiego rodzaju problemami natury kardiologicznej. Dr Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz jest wykształconym kardiologiem oraz posiada długoletnią praktykę w tym zakresie. Doktor Zabrocka-Łabaziewicz pracowała długi czas na oddziale kardiologicznym w szpitalu, a także w poradni kardiologicznej, dzięki czemu zyskała gruntowne doświadczenie zawodowe.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca proponuje Państwu pomoc kardiologiczną w obrębie szczegółowej diagnostyki, konsultacji oraz leczenia. W naszej poradni uzyskają wsparcie osoby, zmagające się z nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami rytmu serca i lipidowymi, chorobą niedokrwienną serca oraz osoby po zawałach mięśnia sercowego i z wadami zastawkowymi serca, a także osoby z niewydolnością serca.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca daje również możliwość wykonania badań profilaktycznych oraz skrupulatnych badań, takich jak: EKG, EKG spoczynkowe, EKG wysiłkowe, EKG holter, USG doppler. Wizyty u kardiologa polecane są w szczególności osobom, które są przed zabiegiem operacyjnym, pacjentom po wypisie ze szpitala, a także kobietom w ciąży.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *